WALDHOF

2018.aasta detsembris valminud Waldhofi Ärimaja asub Papiniidu mainekaimas äripiirkonnas. Modernse arhitektuuriga 4-korruselises hoones on nii kaasaegsed büroopinnad, äri- ja kaubanduspinnad kui ka stock-office’i tüüpi pinnad. 2450 ruutmeetril asub kokku 25 pinda.

Kontakt

Suur-Jõe 63, Pärnu

Email: info@waldhof.ee

Phone: +372 515 6330

Jälgi meid ka Facebook'is
Arendaja

RIIA 92 OÜ

Hoone projekteerijad

HANSAKODU OÜ, TERMOPILT OÜ, LEONHARD WEISS, G4S EESTI AS, TRIGER AS

Hoone arhitekt

CONTROL AB OÜ

Sisearhitekt

KULDNE MUNA OÜ

Maastikuarhitektuur

HÜÜP OÜ

Valmimistähtaeg

2018.aasta detsembris

Energiamärgise klass

B

Hoone kvaliteet

Ärihoone büroopinnad vastavad A klassi nõuetele (vastavalt büroohoonete klassifikaatorile).

Kandekonstruktsioon

Hoone maapealsed konstruktsioonid toetuvad kiilvai vundamendile. Kandekarkass on monteeritavatest raudbetoonelementidest.

Katus

SBS-kattega lamekatus

Välisseinad

1. ja 2. korruse välisseinad monteeritavast raudbetoonelementidest. 3. ja 4. korruse välisseinad on monteeritavatest kergpaneelidest ning seespool täiendavalt kipskarkasssein.Fassaad: 1. ja 2. korruse ulatuses on fassaad naturaalse betooni viimistlusega. 3. ja 4. korruse ulatuses on fassaad kaetud ilmastiku- ja UV-kindla fassaadikangaga.

Fassaad

1. ja 2. korruse ulatuses on fassaad naturaalse betooni viimistlusega. 3. ja 4. korruse ulatuses on fassaad kaetud ilmastiku- ja UV-kindla fassaadikangaga.

Siseseinad ja vahelaed

Tuletsoonide piirdekonstruktsioonides on siseseinad monteeritavatest raudbetoonelementidest. Bürood on eraldatud heli isoleeriva konstuktsiooniga kipsvaheseintega. Vahelaed on monteeritavad puhasvuugiga raudbetoonpaneelid.

Aknad ja uksed

1. korruse äripindade aknad on alumiiniumraamil 3-kordsed klaaspaketid. 1. korruse tõstväravad on juhitavad automaatikaga. 2., 3. ja 4. korruse büroopindade aknad on plastprofiilraamil 3-kordes klaaspaketid. 3. ja 4. korruse büroopindade uksed on kõrgema helikindlusega.

Küte, ventilatsioon ja jahutus

Hoone on ühendatud kaugkütte võrku. 1.korruse küte on lahendatud põrandaküttega. 2.,3. ja 4. korruse pindade küte on lahendatud seinaradiaatoritega. 1. korruse igal äripinnal ja igal stock-office pinnal on oma soojustagastusega sundventilatsiooni süsteem. 2., 3. ja 4. korruse büroopinnad on ühendatud tsentraalsesse soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemi. 1. korruse iga äripind on varustatud autonoomse jahutusseadmega. 2., 3. ja 4. korruse jahutus on ühendatud tsentraalsesse süsteemi, kus iga äripind eraldi juhitav. Hoone iga äripinna küte, ventilatsioon ja jahutus on reguleeritav hooneautomaatikaga saavutamaks kõige optimaalsema ja kuluefektiivsema sisekliima.

Valgustus

Hoone kõik äripinnad ja trepikojad on loomuliku valgustusega. Perimeeter ja parkla on varustatud mastidel LED valgustusega. Üldalade ja välialade valgustus on reguleeritud juhtautomaatikaga.

Side

Kõik äripinnad on varustatud valgusoptilise sidekaabliga.

Reklaam- ja infoviidad

Iga 1.korruse äripind on varustatud tsentraalselt reguleeritud valgusreklaamiga. Peasissepääsude kõrval asuvad valgustatud infotabloo 2., 3. ja 4. korruse äripindadel asuvate ettevõtetega. Peafuajees on täiendav majajuht. Kompleksi sissesõiduteel on valgustatud infoviit (reklaampüstak).

Valve

Üldalad ja väliperimeeter on varustatud videovalvega. Üldalad ja büroopinnad varustatkse valvesüsteemiga.

Teed, platsid ja haljastus

Territooriumile rajatakse avar 98-kohaline asfalteeritud tasuta autoparkla. Territooriumil on arvestatud jalgrataste ja mootorrataste hoidmise kohaga. Riia mnt poolne ala on planeeritud kõrghaljastusega rohealana. Suur-Jõe tänava poolne ala on piiratud madala hekiga. Kompleksi Riia-poolne kinnistu piir on eraldatud kõrgema hekiga.

Siseviimistlus
Siseseinad

Tuletsoonide piirdekonstruktsioonides on siseseinad monteeritavatest raudbetoonelementidest naturaalse betooni viimistlusega.
Äripinnad on eraldatud heli isoleeriva konstruktsiooniga kipsvaheseintega, mis on kaetud poolmati värviga.
1. ja 2.korruse äripindade välisseinte sisepind on tolmuvaba naturaalse betooni viimistlusega.
3. ja 4. korruse äripindade välisseinad on pahteldatud ja värvitud kipsseinad.

Laed

Äripindade laed on puhasvuugiga raudbetoonelemendid naturaalse betooni viimistlusega. Koridoride ja osaliselt üldalade laed on kaetud lamellripplae või kipslaega.

Põrandad

1.korruse äripindade põrandad on tolmuvaba betoonviimistlusega.
Peafuajee ja peatrepikoja vahemademed on kaetud keraamilise plaadiga.
2., 3. ja 4.korruse büroode põrandad on kaetud plaatvaip kattega.
3. ja 4.korruse üldalade põrandad on kaetud LVT-kattega.
3. ja 4. korruse üld WC’de põrandad on kaetud keraamilise plaadiga.

Trepid ja lift

Hoone peafuajee trepp on avatud betoontalal betoonastmetega. Ülemiste korruste ja evakuatsioonitrepikodade trepid on tolmuvaba betoonviimistlusega raudbetoontrepid.
Hoone peatrepikojas on 13 inimese lift.

Siseuksed

Peatrepikoja vaheuksed on klaasitud alumiiniumraamil tuletõkkeuksed. Üldalade ja büroopindade vahelised uksed on helikindlamad külgneva klaasosaga uksed. Äripindade siseuksed on värvitud siseuksed.

Valgustus

Hoone üldalad ja äripinnad on varustatud LED üldvalgustitega.

SUL TEKKIS HUVI?
Kui sul tekkis huvi Waldhofi Ärimaja või Ärikvartali kohta, siis võta meiega ühendust ja me anname Sulle täiendavat teavet
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST