WALDHOF

2018.aasta detsembris valminud Waldhofi Ärimaja asub Papiniidu mainekaimas äripiirkonnas. Modernse arhitektuuriga 4-korruselises hoones on nii kaasaegsed büroopinnad, äri- ja kaubanduspinnad kui ka stock-office’i tüüpi pinnad. 2450 ruutmeetril asub kokku 25 pinda.

Kontakt

Suur-Jõe 63, Pärnu

Email: info@waldhof.ee

Phone: +372 515 6330

Jälgi meid ka Facebook'is
Tere tulemast tutvuma Waldhofi Ärikvartaliga.

2019.aastal sai valmis ärikvartalis “Waldhofi Ärimaja”, aadressiga Suur-Jõe 63. Samas kvartalis asub ka “Waldhofi Wäike Maja”, aadressiga Riia mnt. 92, mis on rekonstrueeritud 2012.aastal. Täna on arenduse faasis “Waldhofi Ärimaja 2”, mille loodame lõplikult välja arendada lähima paari aasta jooksul.

“Waldhofi Ärimaja” ja “Waldhofi Ärimaja 2” on modernse arhitektuuriga mitmekorruselised hooned, kus on nii kaasaegsed büroopinnad, äri- ja kaubanduspinnad kui ka stock-office’i tüüpi pinnad.

Uudse kontseptsiooniga ärimajades on parimad tingimused mugavaks tööeluks, tehniline valmisolek kiireks internetiühenduseks, büroodes müravaba aktiivpalkidel kliimasüsteem, mis tagab vaikse töökeskkonna ja ökonoomsed kaasaegsed tehnosüsteemid. Lisaks on Waldhofi Ärikvartalis kindlasti head naabrid, mis loob võimaluse mõnusa sünergia tekkimiseks ja võimalikuks koostööks omavahel.

Lisandväärtuse tagab väga hea asukoht, ühendus linna ühistranspordiga ja reguleeritud parkimiskorraldus, mis on tänasel päeval väga oluline just klientidele ja kaugematest piirkondades koostööpartneritele.

Ärikvartali ja ärimajade arhitektuuriline lahendus on põhjalikult läbimõeldud – oluline rõhk looduslikul rohelusel ja haljastusel, kvaliteetne hoonete sisekujundus ja hoolikalt valitud viimistlusmaterjalid, hea juurdepääs, avarad parkimisvõimalused ning uued tehnoloogiad loovad kaasaegse äri- ja töökeskkonna, mis vastab ka kõige kõrgematele nõudmistele.


Võta julgelt ühendust, kui tekkis huvi või soovid oma ettevõttega Waldhofi Ärikvartalis tööd alustada!

25

UUDSE KONTSEPSIOONIGA
BÜROO-, ÄRI-, KAUBANDUS- JA STOCK-OFFICE PINDA

ÜHTEKOKKU

2450 M2

PINDA

B

ENERGIAMÄRGIS

100

KOHAGA TASUTA AUTOPARKLA

1 ETAPP

Riia mnt 92 kinnistule ärikvartali planeerimine ja olemasoleva büroomaja opereerimine.

2 ETAPP

Waldhofi Ärimaja rajamine ja valmimine detsembris 2018.

3 ETAPP

Riia maanteega külgnevale alale uue multifunktsionaalse ärimaja rajamine koos selle juurde kuuluva parkimisala laiendamisega, mille tulemusel tekib terviklik modernne 3 ärimajaga Waldhofi Ärikvartal.


KAASAEGNE
ARHITEKTUUR
A-KLASS BÜROOPINNAD
LÄBI MAJA ÄRIPINNAD 1. KORRUSEL
MODERNSED RUUMILAHENDUSED

INSPIREERIV
TÖÖKESKKOND
MÜRAVABA SISEKLIIMA
KIIRE INTERNET
PARK JA TERVISERAJAD LÄHEDAL

ASUKOHT
RIIA MNT ÄÄRES
LIGIPÄÄSETAVUS ÜHISTRANSPORDIGA
RAUDTEEJAAMA LÄHEDUS

MADALAD
KÕRVALKULUD
A-KVALITEEDIKLASS
B-ENERGIAKLASSI HOONE
100-KOHALINE PARKLA
PERSONALILE JA KÜLALISTELE

TALLINN > PÄRNU < RIIA
TALLINN 129 KM >
PÄRNU
< RIIA 182 KM
PIIRKONNA AJALUGU
Aastatel 1899-1915 tegutses samas piirkonnas Waldhofi tselluloosivabrik, mis oli omal ajal üks Euroopa suurimaid. Vabrik kuulus samanimelisele Venemaa keisririigi aktsiaseltsile, mis omakorda oli samanimelise 1884.aastal asutatud Saksamaal Mannheimis asuva suurfirma tütarühing. Waldhof ehk rahvakeeli lihtsalt Valtov ulatus pikuti alevi surnuaiast Papiniidu jaamani (tänase Kaubamajaka kaubanduskeskuse aladel) ja laiuti Pärnu jõest mereni. Pindala oli umbes 100 hektarit. Vabriku territooriumile viis raudteeharu toormaterjali juurdeveoks ja jõel oli oma sadamakai. Waldhof andis tööd mitmele tuhandele inimesele, kasvatades linlaste arvu. Lisaks vabrikuhoonetele ehitati selle lähedale elamud vabriku ametnikele, meistritele ja töölistele, mis suures osas on säilinud ja kasutuses ka tänapäeval. Vabrik suleti 1915. aasta juunis ja seadmed evakueeriti Venemaale Permi, vabrik õhiti 20.augustil 1915, pärast Saksa keisririigi laevastiku ilmumist Pärnu lahte. Vabrikuhoonete jäänused lammutati lõplikult 1936. aastal.
Jälgi meid ka Facebook'is
WALDHOFI ÄRIKVARTALIS ASUVAD
SUL TEKKIS HUVI?
Kui sul tekkis huvi Waldhofi Ärimaja või Ärikvartali kohta, siis võta meiega ühendust ja me anname Sulle täiendavat teavet
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST